Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

Objevil jsem PJZ a nyní jsem se stal jedním z vás

KDAN
[1] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 04.10.2024 v 20:15:01, Odpovědět
IP hash: 5d1f7250720954ab

Bylo brzo ráno v sobotu večer, když jeden z naších členů překladatelské skupiny vytáhl podezřele vypadající cédéčko.

Již od pohledu to byl velice zajimavej goblin. Nejenom ,že mě seznámil s pokémony,touto úžasnou fosilní stránkou, ale ještě nám pustil poké-předělávky.

Prvně nám to přišlo absolutně hrozné a to ,že jsme byli spoutáni ke židlím tomu také moc nepomáhalo, ale po čase se z toho stala velká součást naší skupinové mytologie.

Nyní pokaždé když se sejdeme a po adekvátním množství alkoholu který se v tom čase už počítá do hektolitrů, se poképředělávky staly velkou součástí naších hezkých dnů a radovánek

Také nad srazovými fotkami se zasmějeme a potěšíme naše vtipné buňky.

Nikdy by jsem si nemyslel ,že se zde dozvím o "Morxové močůvce",o tom moku který je nyní na své cestě do mých úst.

Kéžby někdo portnul Porkemony na Sega Mega Drive, protože všichni ví ,že Mário je pomalej, Sonic ten je rychlej. ᗜˬᗜ



Esculd
[2] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 12.10.2024 v 22:16:32, Odpovědět
IP hash: 5f8f150d2d07730e

Ámen bratře,

Jako člen překladatelské skupiny Gensubs(tm) mohu potvrdit ,že jsem byl vzdělán a poučen o této nádherné tvorbě.

Nyní doufám ,že si zasloužím své právoplatné místo na pravidelném 2hoe chlastání kde tyto nádherné melodie pouštíte.

Mário je sice pomalej, ale být moc rychlej je taky na škodu ( ͡° ͜ʖ ͡°).



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky