Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

Pokemon black a white 2 a platinum

Ahoj
[1] Vložil Legends-czech dne 10.07.2024 v 21:37:12, Odpovědět
IP hash: 15f73f58d9574ae5

Ahoj nenašel by se tu někdo kdo má pokemon black a white 2 nebo aspon 1 s těch verzí ? měl bych zájem vyměnit za jap verzi pokémon white 2 za eu nebo usa verzi. Jde mi o to že brácha co byl v japosnku mi vzal hru v japonštině(ano pozadal jsem ho kdyby náhodou meli i jinou verzi nez v jp ale jak vite asi v jp nebude eu nebo usa verze že :DDDD) a tyhle verze jsou těžce získatelné. jsem sice na poké hry zvyknutý a jednou jsem v jap poké hru dohrál ale unsnadnilo by mi to.. to že bych si ty pokémony mohl převest do novějších her.. mám ještě platinum ale v němčině bohužel jsem myslel že to nebude mít vliv na verzi a že to nějak do poké banky přenesu i když mám jp a ger verzi Bohužel mi to nejde je.... v jap verzi nerozumím v čem je problém sice tam vidím platinum hru abych to nějak spojil ale nechyta se to a v pokemon black a white 2 je pak ta minihra na převod z her HG ,SS A PLatinum. Tak pokud by měl někdo zájem mi obě 2 hry vymenit kde to funguje a jsou original budu jen rád :) Jsem ochotný se sejít okolo prahy popřípadě i někam dojet pokud to nebude 5-8h cesta :D



lisakVUK
[2] Vložil lisakVUK dne 12.07.2024 v 09:46:48, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

Podívám se ti, ale asi až po táboře/čundru. Určitě mám, otázkou je spíš zda chci dát a také, zda ta JP verze je alespoň originální. Prodávaly se docela dost padělky.



Ahoj
[3] Vložil Legends-czech dne 12.07.2024 v 13:33:48, Odpovědět
IP hash: 15f73f58d9574ae5

Určitě bych neměl problem se sejít třeba na andělu a hru nejdřív ukázat :) já to nějak nepoznám takže to chápu :)



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky